Üksikvanema ingli programm

Üksivanema ingli programm

Üksivanema ingli programm on loodud selleks, et meie ühine suurem eesmärk saaks heade inimeste abil võimendatud. Programmi raames on võimalik toetada Üksikvanema Heaks MTÜ’d, kui organisatsiooni üldiselt või suunata oma toetus otse inimeselt inimesele. Selle tarbeks on meil loodud koolituste toetamise programm.

Ka mitterahalise toetusega saad olla meile abiks. Näiteks, kui sul on oma koduleht või blogi. Jaga meie kohta infot. Lisa link või kraba siit lehe alt mõni meie bänner ning kuva seda oma kodulehel.

Ka loodame koostööle ettevõtete ja asutustega, et aidata neil oma üksikvanematest töötajatel hoida motivatsioon kõrge ning tuju ja elu hea.

Ingli programmiga on võimalik liituda ka meie koolitustel. Koolitusruumides on korjanduskastid. Kui tunned, et koolitustest on sul kasu ning su elu on läinud paremaks, siis tänutäheks võid jätta omapoolse toetuse ka ingli programmi korjanduskasti.

Tutvu allpool täpsemalt erinvate toetusvõimalustega.

Organisatsiooni toetamine rahaliselt.

MTÜ Üksikvanema Heaks on ellu kutsutud selleks, et ühendada Eesti üksikvanemaid ning luua katusorganistatsioon, mis pakuks üksikvanemaile tuge nii nõustamisteenuste näol kui ka suhtlus- ja infokeskkonnana internetis. Yksikvanem.com portaali haldamise, koolituste korraldamise ja ülejäänud tööga kaasneb kulusid. Kui sul on tahe teha head ja võimalik meid rahaliselt toetada, siis lisame siia teile meie pangarekvisiidid. Kui soovite, et avaldame teie nime või firma logo kodulehel Üksikvanema portaali toetajana, võtke meiega ühendust aadressil info@yksikvanem.com

MTÜ Üksikvanema Heaks arvelduskonto – Nordea Pank 17002312064

Koolituste toetamise programm

Koolituse toetajale

Sa mõistad muret ja tead neid valupunkte. Sa soovid ulatada käe neile, kel hetkel on raske. Sa tunned vajadust maailma parandada. Sa tahad näha, et see sul õnnestub. Sul on selleks võimalus. Sa oled ingel.

Üksikvanema ingiprogramm viib sinu puudutuse abivajajale ning sinu toetusel viime läbi koolituse, mille yksikvanem.com koos teiste heade inimestega on välja töötanud ning mille abil me üheskoos saaks ulatada käe ja aidata seal, kus seda enim läheb vaja.

Soovin koolitust toetada

Koolituse toetaja saab teha ülekande MTÜ Üksikvanema Heaks arvelduskontole 17002312064 Nordea Pangas. Toetuse asjus on võimalik meiega ühendust võtta ka alloleva vormi kaudu.

Koolitusele soovijale

Sa ei ole üksi. Sul on su laps. Sul oleme meie. Ja sul on ingel. Üksikvanema ingliprogramm annab võimaluse vähekindlustatule saada osa koolitustest, mida yksikvanem.com koos teiste heade inimestega on välja töötanud, et juhtida ja aidata sind taas õigele ja positiivsele rajale. Kõige pimedamal hetkel, särab valgus kõige tugevamalt. Täida allolev taotlus ning ingli puudutus jõuab sinuni.

Soovin tulla koolitusele

Saada meile sooviavaldus läbi Üksikvanema ingli programmi koolitusele pääsemiseks.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Teavitamise programm

Soovid meie sõna levitada? Oleme teinud selle sulle hästi lihtsaks. Kopeeri HTML kood vastava pildi alt kastist oma kodulehele ning bänner tekib nähtavale. Kui siin pole sobivas mõõdus bännerit, siis saada meile sõnum info@yksikvanem.com ning me teeme teile soovitud bänneri. Samuti võite üles panna meie lingi: https://yksikvanem.com – lingi pealkirjaks võite panna “Üksikvanema portaal“, Yksikvanem.com või lihtsalt “Üksikvanem“.

Bänner mõõdus 300×250

Bänner mõõdus 640×60

Bänner mõõdus 728×90

Bänner mõõdus 250×250

Bänner mõõdus 200×200

Bänner mõõdus 150×150

Täname toetuse eest!